4.kolo 8.MNLNSV 21.12.13. stariji pioniri 99/00

HNK-Gorica 1 vs. HNK-Gorica 3 - 4:0(1:0)
STRIJELCI: nismo zabili
NEDOSTAJU: Debijađi J.P, Lugarić S. - brani: Medved J.
Iako je naša ekipa odigrala odlično, borbeno te stvarala prilike, nismo uspjeli zabiti gol. Već u prvim minutama Krizmanić dva puta prijeti vrataru Gorice 1, ali lopta ne ulazi u mrežu. Ekipa Gorica 1 upućuje udarac iz slobodnjaka koji odlično brani naš vratar, ali odmah nakon toga primamo gol za 1:0. Nakon toga ne padamo već igramo i imamo posjed lopte. Sedlarić šutira pored gola a Krizmanić preko vratnice. Pred sam kraj poluvremena ekipa Gorice 1 ima mini pritisak te pogađaju vratnicu. U 2.dio ulazimo bolje te čak i igrački dominiramo. Jednostavno nas neće sreća, iako gol visi u zraku ne uspjevamo zabiti. Prilike Sedlarića i Posavca brani vratar. Kako to inaći bijaše, nakon što ne zabijemo greškom naše obrane primamo gol za 2:0. Ekipa Gorice 1 (99.) preuzima inicijativu te u kratkom vremenu zabijaju za 3:0 pa za 4:0. Naš je vratar u tom dijelu zabilježio još barem 4 odlične obrane. Čestitam i jednoj i drugoj ekipi na prikazanoj igri! A, ekipi Gorice 1 na zasluženoj pobjedi.

NK-Udarnik 1 vs. HNK-Gorica 4 - 1:1(1:1)
STRIJELCI: 0:1 Borovac T.
NEDOSTAJU: Šestak B, Kopilović L.
Nakon svega viđenog moglo bi se reći da je ekipa Udarnika 1(99.) sretno izvukla bod protiv naše ekipe koja je gotovo cijelu utakmicu igrački dominirala ali uspjela zabiti samo jednom. Imala je i ekipa Udarnika 1 svojih neiskorištenih prilika, ali većinu samo u početku utakmice kada pogađaju vratnicu i jednom šutiraju preko gola. Nakon tih prilika počinje naša igra, Borovac odlično šutira ali ravno u vratara Udarnika. Zatim Posavec ne iskorištava dvije odlične prilike koje vratar Udanika brani. Nakon toga Udarnik kontrom dolazi do našeg gola ali Crnolatec odličnom reakcijom brani. U dva navrata stvorili smo veliku gužvu pred golom Udarnika iz koje jednostavno kroz šumu nogu ne uspjevamo loptu strpati u mrežu. Odigravamo brzu kontru, ali igrač Udarnika u zadnji tren spašava gol nakon što je Posavec imao priliku loptu pospremiti u prazan gol. Nagrada slijedi pred kraj kada Borovac glavom nakon ubacivanja Brzovića zabija za 0:1. U zadnjoj minuti Udarnik ima priliku iz slobodnjaka, lopta prolazi kroz zid u gol za 1:1. Nakon što primamo gol naša ekipa preuzima inicijativu. Stvaramo prilike ali ne zabijamo. Borovac pored vratnice, Žordiću tri puta brani vratar, Petroviću vratar brani, Žordić pored same vratnice, imamo još nekoliko prilika, ali lopta neće pa neće u gol. U cijelom drugom dijelu Udarnik ima priliku u zadnjim sekundama ponovno iz slobodnjaka ali ovaj put lopta završava u bloku. Moram naglasiti da sudac ponovno nije bio na nivou, previdio je nekoliko igranja rukom,... Šteta što ne pobjeđujemo u utakmicama u kojima smo bolji od suparnika. Čestitke svima na borbenosti!!!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!