10.kolo 8.MNLNSV 08.02.14. stariji pioniri 99/00

NK-Mladost O. vs. HNK-Gorica 3 0:3(0:2)
STRIJELCI: 0:1 Krizmanić K, 0:2 Agoun T, 0:3 Vidak M.
NEDOSTAJU: Sedlarić F, Mandić A, Meić N.
U 1.poluvremenu nismo stvorili velik broj prilika mada smo cijelo vrijeme dominirali. Za 0:1 zabija Krizmanić. Šut Agouna brani vratar Mladosti, Kopilović pogađa vratnicu a šut Posavec D. prolazi pokraj gola. Na 0:2 povisuje Agoun. Ekipa Mladosti zapucala je svega jednom prema našim vratima. U 2.poluvremenu igra naše ekipe je kud i kamo atraktivnija, sa puno odličnih poteza i paseva, sa puno više prilika ali manje golova. Za 0:3 zabija Vidak iz gužve pred golom Mladosti. U ovom dijelu ekipa Mladosti imala je odličnu priliku za smanjiti rezultat ali ih je u tome spriječio Krizmanić koji s crte našeg gola izbija loptu. Debijađi zabilježio je i dvije odlične obrane.

NK-Mlaka vs. HNK-Gorica 4 0:6(0:2)
STRIJELCI: 0:1 Borovac T, 0:2 Vranić F, 0:3 Brzović F, 0:4 Brzović F,
0:5 Vranić F, 0:6 Posavec P.
NEDOSTAJU: Trumbetaš M, Đurašin M.
Odlična i atraktivna igra naše ekipe tijekom cijele utakmice. Dominirali smo u svim segmentima igre. Ekipa Mlake tijekom cijele utakmice uspjela je samo dva puta zaprijetiti našem golu i to jednom u 1.dijelu kada šut njihovog igrača prolazi pored vratnice, a drugi put u 2.dijelu kada naš vratar Crnolatec odličnom intervencijom brani naš gol. Za 0:1 zabija Borovac, a za 0:2 Vranić na asistenciju Borovca. U 1.dijelu vratar Mlake obranio je udarce Borovca, Brzovića i Šestaka,... Za 0:3 i 0:4 zabija Brzović, prvi nakon dodavanja Šestaka a drug nakon dodavanja Posavca. Nakon gužve pred golom Mlake najspretniji je Vranić koji zabija za 0:5. Nakon prekršaja Posavec P. na brzinu izvodi slobodni udarac, prosljeđuje Petroviću koji asistira Vraniću za gol. Sudac gol ne priznaje...! Slobodnjak se ponavlja, te Posavec P. topovski kroz zid zabija za 0:6. Bilo je tu još nekoliko odličnih obrana vratara Mlake, vratnica Šestaka, te naših prilika koje prolaze uz sami gol. Čestitke našim ekipama na odličnoj igri!
Ovim smo pobjedama osigurali 3.i 4.mjesto na ljestvici, te ćemo u finalnom danu u borbi za medalju igrati međusobno!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!