HNK-Gorica 4 vs. NK-Vatrogasac 9:0(5:0)
STRIJELCI: 1:0 Šestak B, 2:0 Šestak B, 3:0 Brzović F, 4:0 Petrović J,
5:0 Żordić B, 6:0 Brzović F, 7:0 Posavec P, 8:0 Posavec P, 9:0 Vranić F.
NEDOSTAJU: Trumbetaš M, Đurašin M.
O ovoj se utakmici nema što puno komentirati. Odlična igra naše ekipe te apsolutna dominacija! Ekipa Vatrogasca tijekom utakmice uspjela je tek u 2.poluvremenu svega dva puta, i to iz slobodnjaka, uputiti udarac prema našem golu. U oba slućaja lopta prolazi pored gola. Za 1:0 zabija Šestak nakon dodavanja Posavca, akciju odličnim pasom započinje Borovac. Nakon toga Šestak presjeca loptu vrataru te zabija za 2:0. Za 3:0 zabija Brzović lobom preko golmana iz teške pozicije. Na 4:0 povisuje Petrović koji jednu povratnu loptu zakucava u mrežu. Za 5:0 zabija Žordić na dodavanje Petrovića. Za 6:0 zabija Brzović nakon nesebićnog dodavanje Šestaka. Posavec P. presjeca loptu vrataru te zabija za 7:0. Za 8:0 ponovno Posavec P. Za konačnih 9:0 zabija Vranić nakon dodavanja Brzovića. Spomenuo bih samo još pogođenu vratnicu Borovca iz kornera te prečku Brzovića nakon loba vratara Vatrogasca. Čestitke!!!!!
Želio bih samo još spomenuti da nije u redu da ekipe svoju nemoć iskazuju grubim faulovima kao što je bilo u ovoj utakmici, te da bi suci morali (neovisno o kojoj se ekipi radi) takve faulove početi kažnjavati te igraće koji su ih skrivili udaljiti sa terena. Ne kažnjavanje takvih poteza konačno dovodi do većih tenzija na utakmicama kojima se gubi čar igre! ...to vrijedi i za sljedeću utakmicu.

HNK-Gorica 3 vs. NK-Mlaka 3:0(0:0)
STRIJELCI: 1:0 Skok S, 2:0 Agoun T, 3:0 Kopilović L.
NEDOSTAJU: Sedlarić F.
Izuzetno čvrsta utakmica. U 1.poluvremenu čvrsta što se igre tiče, dok u 2.poluvremenu pomalo gruba. Prvu priliku na utakmici imala je ekipa Mlake no situaciju spašava naš vratar Debijađi odličnom obranom udarca te naknadnog odbijanca. Nakon što mi nismo iskoristili naše prilike (Agonu dva puta pored gola te vratnica Krizmanića iz slobodnjaka) ekipa Mlake iz auta zabija gol, ali pošto loptu nitko nije dirao gol se ne priznaje. Šut Meića iz slobodnjaka brani vratar Mlake. U 2.poluvremenu nakon što udarac Posavca brani vratar, za 1:0 zabija Skok na dodavanje Krizmanića iz auta. Taj gol mi se učinio kao prekretnica što se igre Mlake tiče, jer su nakon gola više težili kontaktu s igračima nego s loptom. Mi smo to znali kazniti na način da za 2:0 zabija Agoun, te za 3:0 Kopilović nakon što je presjekao loptu koju je uputio vratar Mlake. U zadnjim minutama odlična obrana Debijađija koji spriječava smanjivanje rezultata. Čestitke cijeloj ekipi!!!
Sljedeću subotu igramo međusobno za 3.mjesto. Nije važno koja ekipa pobijedi, jer smo svi skupa pobjednici. Prikažimo svima jedna lijepi nogomet!
Roditelji su predložili da bi nakon utakmice mogli organizirati čašćenje za naše dečke!!! Nadam se da se svi slažu?!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!