HNK-Gorica 4 vs. NK-Dinamo H. 5:1(0:1)
STRIJELCI: 1:1 Posavec P, 2:1 Borovac T, 3:1 Borovac T, 4:1 Brzović F,
5:1 Posavec P.
NEDOSTAJU: Trumbetaš M.
U 1.poluvremenu nismo se baš pokazali u najboljem svijetlu, vjerojatno su dečki malo podcjenili suparnika. Fizički jača ekipa Hidrela, nakon što je dva puta promašila naš gol, te nakon dvije odlične intervencije našeg vratara Crnolateca, potpuno je zasluženo povela sa 0:1. U 1.dijelu imali smo samo dvije bolje prilike, na samom početku Posavec šalje loptu pored gola, nakon njega promašuje Borovac, a na samom kraju 1.dijela Petrović pogađa dobro postavljenog vratara Hidrela. 2.poluvrijeme kao da je u igru ušla neka druga ekipa, naši su se dečki razigrali te je ekipa D.Hidrela uspjela samo dva puta zaprijetiti našem golu i to iz slobodnjaka jednom lopta prolazi pored gola a drugi put pogađaju vratnicu gola. Već na samom početku za 1:1 zabija Posavec P. Nakon njega solo prodorom Borovac zarola igrača, pa vratara te nesmetano šalje loptu u mrežu za 2:1. Za 3:1 zabija Borovac nakon dodavanja Žordića. Brzović zabija za 4:1 na dodavanje Borovca, a za konačnih 5:1 zabija Posavec P. na dodavanje Borovca. Imali smo još nekoliko odličnih i lijepo izrađenih i propuštenih prilika. Čestitke!
POUKA - NIKAD NE PODCJENJUJ PROTIVNIKA!!!
Između utakmica dečki su iskoristili priliku da treneru Vidaku čestitaju rođendan. Ovom prigodom uručili su mu poklon kao znak pažnje, te preukusnu tortu kojom smo se svi zajedno nakon 2.utakmice počastili.

HNK-Gorica 3 vs. NK-Buna 2:2(1:0)
STRIJELCI: 1:0 Sedlarić F, 2:0 Krizmanić K.
NEDOSTAJU: Skok S, Lugarić S, Vidak M.
Odlična i fizički jaka ekipa Bune pokazala se kao tvrd orah za naše dvije ekipe. U ovoj utakmici nakon što smo vodili sa 2:0 ekipa Bune potpuno je zasluženo u zadnjoj minuti zabila dva gola te izjednačila - naš PEH! Iako smo u 1.dijelu poveli sa 1:0, ekipa Bune stvorila je više prilika. Već na samom početku pogađaju vratnicu te naš vratar tijekom 1.dijela bilježi najmanje tri odlične obrane, od koje u jednoj brani u situaciji 3 na 1....bravo! Sedlarić šutira loptu koja vrataru Bune ispada iz ruke te se kotura u gol za 1:0. Krizmaniću u dva pokušaja brani vratar, a Mandiću u jednom. U 2.dijelu igrači Bune od samog su početka vršili pritisak prema našem golu. Nekoliko udaraca brani Debijađi a nekoliko puta lopta prolazi pored našeg gola. Nakon polovice 2.dijela Krizmanić loptu glavom šalje pored same vratnice nakon što mu je Agoun dodao glavom. Meić pogađa vratnicu i to je manje više to što se naših prilika tiče. Slijedi gol Krizmanića za vodstvo od 2:0. Vjerojatno misleći kako je pobjeda već naša, malo naše nesmotrenosti bilo je dovoljno da u zadnoj minuti iz dva slobodnjaka primimo dva gola, kakav PEH! Nakon gola za 2:2 sudac označava kraj....
Ništa strašno dečki, drugi put će biti bolje. SRETNO!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!